З усіма доповідачами можна буде ознайомитися після 20 вересня

Генеральний директор Кайдзен Інституту Україна. Співзасновник і директор КАЙДЗЕН Клубу в Україні з дня його заснування. До цього працював генеральним менеджером бізнес-програми проекту JICA в  Українсько-Японському Центрі.

  ДОПОВІДЬ  Філософія Кайдзен та її вплив на розвиток українських компаній.

Директор Кайдзен Інституту Фінляндія. Відповідальний за клієнтів Кайдзен Інституту в скандинавських країнах. До приходу в Кайдзен Інститут працював керівником відділу постійного вдосконалення в Nokia Networks.

 

 ДОПОВІДЬ  1. Daily Kaizen. 2. Shop Floor Management – переносимо офіс в ГЕМБА.

Консультант Кайдзен Інституту Україна. Почала працювати з системою Кайдзен у 2004 році. Має великий досвід в розробці та впровадженні системи Кайдзен на виробничих підприємствах у багатьох країнах СНД.

 

 ДОПОВІДЬ  Багато чуємо, мало знаємо: Хосін канрі – що це і як застосовувати?

Голова правління ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ». Під його керівництвом в 2015 р. в компанії почалося впровадження методики Кайдзен з нуля. Має практичний досвід трансформації корпоративної культури.

 

 ДОПОВІДЬ  Як правильно навчити персонал під систему Кайдзен?

Старший партнер Kaizen Institute Rus. Має 20-річний досвід реалізації проектів підвищення ефективності (в т.ч. з ІТ-складовою) як з боку консультанта, так і з боку керівника підрозділу великого промислового підприємства.

  ДОПОВІДЬ  1. Економічний ефект від впровадження Кайдзен – чим вимірювати і як рахувати?  2. Кайдзен, ІТ та індустрія 4.0.

Начальник управління консолідації Інвестиційно-фінансової групи «ТАС». Сертифікований фінансовий фахівець в сфері міжнародної фінансової звітності за програмою АССА. Сертифікований Кайдзен-практик.

 ДОПОВІДЬ  Інструменти вирішення проблем у фінансових процесах.

Генеральний директор фабрики JTI Єгипет з 2015р. До цього три роки керував фабрикою JTI Україна в м. Кременчук. Кар'єру в JTI почав у 1997 році з посади аналітика телекомунікацій на фабриці «Петро» в Санкт-Петербурзі.

 ДОПОВІДЬ  Менталітет, як перешкода на шляху змін – міф чи реальність?

Керівник з питань оптимізації процесів і Lean-трансформацій в Райффайзен Банк Аваль, Lean-тренер. Має 7 років досвіду в проектах ощадливого виробництва і 6 сигм.

 

 ДОПОВІДЬ  Lean як невід’ємна складова ефективного бізнесу.

Керуючий партнер компанії «Меблі-Стиль». Постійно та завжди старається бути на крок попереду. Впроваджує Кайдзен з 2010 року, а з 2017 року активно його експлуатує.

 

 

  ДОПОВІДЬ  Кайдзен, що допоміг зростанню експорту.

Консультант Кайдзен Інституту Україна, сертифікований Кайдзен-практик. Сертифікований IPMA менеджер проектів, рівень В. Професійний управлінець у сфері логістики, закупівель та продажів (MM Packagings, AR Carton, ABB, NEMIROFF).

  ДОПОВІДЬ   Управління Кайдзен-проектами.

Керівник відділу LEAN департаменту операційної досконалості СП ТОВ «Модерн-Експо». Має  великий досвід впровадження Кайдзен у міжнародних компаніях.

 

 

  ДИСКУСІЯ   Як підвищити рівень взаємодії між відділами в компанії?

Директор департаменту виробництва ТОВ «ТІС». Займається стратегічними питаннями, впрова- джує Кайдзен у компанії. Магістр у галузі переробки полімерів, ступінь MBA. Сертифікований ПРАКТИК з Ощадливого  виробництва.

 

 ДОПОВІДЬ  Де брати гроші на Кайдзен?

Викладач операційного і проектного менеджменту в Київській Школі Економіки (KSE) та Львівській бізнес-школі (LvBS), експерт в сфері TOC. Випускник програми JICA.

 

 

 ДОПОВІДЬ  ТОС & Kaizen – синергія взаємодії.

Директор виробництва компанії «Джей Ті Інтернешнл Україна» (JTI) з 2016р. Кар'єру в JTI почав в 2003р. з посади SAP оператора. З 2008р. Володимир працював в компанії «Данон», з 2012р. очолив завод «Данон».

 

  ДОПОВІДЬ  Стандарти ISO та Кайдзен: одне іншому не заважає?

Бізнес-консультант із підвищення ефективності бізнесу з 20-річним досвідом в області виробництва і продажів меблів, MBA.

 

 

 

 ДОПОВІДЬ  Органічна архітектура і Кайдзен.

Директор студії «Органічна архітектура», практикуючий архітектор з 15-річним досвідом і реалізованими проектами в сфері житлової нерухомості, офісів, торгових майданчиків, виробничих приміщень.

 

 ДОПОВІДЬ  Органічна архітектура і Кайдзен.

Майстер ТРИЗ (диплом Г.С. Альтшуллера №33), керівник лабораторії «ТРИЗ-педагогіка України». Співавтор основ теорії розвитку штучних систем (ТРІС) і універсального алгоритму пошуку рішень проблемних ситуацій (АРПС).

 ПРАКТИЧНИЙ КЕЙС  Можливості ТРИЗ (рус. теория решения изобретательских задач), як інструменту виявлення і усунення проблем.

Юрист та LEAD координатор в шведській компанії Лантманнен Акса. Працює із системою Кайдзен протягом 2 років. Має досвід запуску і підтримки онлайн-системи роботи з Кайдзен-інструментами.

 

 ПРАКТИЧНИЙ КЕЙС  Програмне забезпечення і Кайдзен. В яких продуктах компанії мають потребу?

Директор департаменту виробництва ТОВ «Марвен Фуд Україна» ТМ Ролтон.

 

 

 

 

 

 ДИСКУСІЯ  Хто займається впровадженням Кайдзен в компанії і чи потрібна для цього окрема особа?

Спеціаліст з безперервного вдосконалення та координації проектів ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ. Займається Кайдзен з 2002 року. Сертифікований міжнародними компаніями в області Ощадливого виробництва. Бізнес-тренер.

 

 ДИСКУСІЯ  Опір змінам зі сторони персоналу: як із супротивника зробити союзника?

За підтримки

Посольство Японії в Україні

Посольство Швейцарії в Україні

Кайдзен Інститут Україна

Японське агенство

мінародного

співробітництва

Українсько-Японський Центр

НТУУ «КПІ»

Партнери

Panasonic

ПрАТ «Елопак-Фастів»

Міжнародний інститут

менеджменту (МІМ-Київ)

ТОВ «Компанія «ЮНІВЕСТ

МАРКЕТИНГ»

INTERPIPE STEEL

Міжнародний інститут

бізнесу

СП ТОВ «Модерн-Експо»

 Компанія «ЕЛІО»

ПрАТ «Лантманнен Акса»

MBA Field

ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ»

Український Логістичний Альянс

S & P

Inter Business Consulting

Українська асоціація

управління проектами

Харківська торгово-

промислова палата

Вінницька торгово-

промислова палата

Кругосвіт Туроператор

Меблі-Стиль

Web-студія «BRAINLAB»

Центр Фінансової Медіації

Logist.FM