Співзасновник і директор КАЙДЗЕН Клубу в Україні з  дня його заснування в 2010р.  До  цього  працював  генеральним  менеджером  бізнес-програми  проекту  JICA  в  Українсько-Японському Центрі.

  ДОПОВІДЬ  Тенденції розвитку КАЙДЗЕН в Україні.

 

Генеральний директор PANASONIC Ukraine  понад  5  років.  Спеціалізація  –  маркетинг  і  продажі   в   країнах   СНД.  В  Україні  та   Росії  працює   близько  15   років.

 

  ДОПОВІДЬ   PANASONIC: завжди думаємо про потреби КЛІЄНТА!

 

Генеральний директор SONY Ukraine з 2014 року. У корпорації SONY працює 29 років, 24 з яких займав керівні посади в іноземних представництвах компанії (Саудівська Аравія, Австралія, Панама, США, Сінгапур).

 ДОПОВІДЬ  SONY – шлях до світового бренду.

 

Керівник відділу логістики, менеджер управління сервісом клієнтів, лідер LEAN LOGISTIC в ПрАТ «Лантманнен Акса». У логістиці та LEAN з 2007 року, реалізував безліч проектів для міжнародних FMCG компаній.

  ДОПОВІДЬ  Система пропозицій компанії Лантманнен Акса – в чому «ФІШКА»?

Менеджер з інновацій та безперервних покращень JTI Ukraine. Трансформувала внутрішню систему пропозицій в комплексну програму для залучення співробітників і розвитку бізнес-рішень.

  ДОПОВІДЬ   «Втілюємо ідеї в життя» – двигун для залучення співробітників.

Бізнес-консультант КАЙДЗЕН Клубу в Україні. Почала працювати з системою КАЙДЗЕН у 2004 році. Має великий досвід в розробці та впровадженні системи КАЙДЗЕН на виробничих підприємствах у багатьох країнах СНГ.

 ДОПОВІДЬ  Система навчання персоналу на робочому місці – TWI: досвід застосування.

Консультант КАЙДЗЕН Клубу в Україні. Професійний управлінець у сфері логістики, закупівель та продажів. Обіймав керівні посади в GREIF Flexibiles, ABB, NEMIROFF та ін. Сертифікований ПРАКТИК з Ощадливого  виробництва.

  ДОПОВІДЬ   Застосування  інструментів    КАЙДЗЕН    при    вирішенні    логістичних   завдань.

Генеральний директор СП ТОВ «Модерн-Експо».

 

 

 

 

 

  ДИСКУСІЯ   КАЙДЗЕН-культура в компанії – фундамент постійного вдосконалення.

Менеджер  складу  запчастин  та  обладнання/ координатор  системи  пропозицій  INNOVATE  Фабрики  JTI  Україна  в  м.  Кременчук. 

 

 

 ДИСКУСІЯ  Інструменти мотивації: думаємо НЕстандартно.

 

Головний інженер в СП ТОВ «Модерн-Експо».

 

 

 

 

 

  ДОПОВІДЬ   SMED  –  наш погляд на переналадку, як її покращити та скоротити.

Бізнес-консультант і письменник. Отримала  ступінь  магістра  і  ступінь  доктора  філософії  з  історії  бізнесу в Токійському університеті. Має більше 20 років досвіду роботи в якості консультанта для японського бізнесу та мас-медіа.

 ДОПОВІДЬ  «Made in Japan» Brand.

 

Керівник відділу постійного вдосконалення в SKF Ukraine. Досвід у КАЙДЗЕН розпочався із навчання на 6Sigma Green belt у 2008р. Після цього в команді однодумців поступово почалося впровадження Lean концепції SKF.

  ДОПОВІДЬ   Lean по-шведськи або досвід впровадження КАЙДЗЕН в SKF Ukraine.

Директор департаменту вироб- ництва ТОВ «ТІС». Займається стратегічними питаннями, впро- ваджує КАЙДЗЕН у компанії. Магістр у галузі переробки полімерів, ступінь MBA. Сертифікований ПРАКТИК з Ощадливого  виробництва.

 ДОПОВІДЬ  Побудова та реалізація стратегії компанії. Роль КАЙДЗЕН у цьому процесі.

Спеціаліст з безперервного вдосконалення та координації проектів ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ. Займається розробкою, впровадженням та супроводом інструментів ефективної командної роботи.

  ДОПОВІДЬ   Командна робота або великі справи не робляться однією людиною.

Фінансовий директор Інвестиційно-фінансової групи «ТАС». Працював на підприємствах машинобудівної, металургійної та сільськогосподарської галузі. Сертифікований ПРАКТИК з Ощадливого  виробництва.

 ДОПОВІДЬ  Фінансові процеси: аналіз та оптимізація.

 

Керівник відділу постійного покращення в Jabil Circuit Ukraine. Досвід активного використання Lean з 2007 року, широкі знання вдосконалення процесів рітейлу, автомобільної промисловості та виробництва електроніки.

  ДОПОВІДЬ   Методологія 6 Сигм – з чого розпочати?

 

Засновник  та  CEO  в  Qwaser.IT.   З  2010  року  займається  впровадженням  КАЙДЗЕН  в  IT-сфері.  Досвід  роботи  в  IT  більше  20  років.

 

 

  ДОПОВІДЬ   Чому IT-сфера досі за бортом КАЙДЗЕН?

 

Директор Департаменту персоналу Компанії «Юнівест Маркетинг». Керівник проектної групи з впровадження міжнародних стандартів і вдосконалення бізнес-процесів. Працює в компанії з 1997 року.

 ДИСКУСІЯ  Впроваджуємо КАЙДЗЕН: Plan-Do-Check-Act.

 

Голова правління і директор виробництва ПрАТ «Елопак-Фастів». В компанії працює з 1997р. Випускник програми JICA. Впроваджувати систему КАЙДЗЕН компанія почала в 2013 році.

 

 ДИСКУСІЯ  Впроваджуємо КАЙДЗЕН: Plan-Do-Check-Act.

 

Голова комітету підтримки експорту Дніпропетровської обласної ТПП. З 1992 року –  керівник продажів, директор з експорту, комерційний директор, співзасновник експортуючих компа- ній України. Випускник програм JICA.

 ДИСКУСІЯ  Експорт. Роль КАЙДЗЕН у стратегії виходу на зовнішні ринки.

За підтримки

Посольство Японії в Україні

Японське агенство

мінародного

співробітництва

Panasonic

SONY

Українсько-Японський Центр

НТУУ «КПІ»

ПрАТ «ЕКОПАК-ФАСТІВ»

Партнери

Міжнародний інститут

менеджменту (МІМ-Київ)

ТОВ «Компанія «ЮНІВЕСТ

МАРКЕТИНГ»

INTERPIPE STEEL

Американська торговельна

палата в Україні

ТОВ «Арт Метал Фурнітура»

Київська Школа

Економіки

Міжнародний інститут

бізнесу

Дніпропетровська торгово-

промислова палата

ПрАТ «Лантманнен Акса»

Компанія «ЕЛІО»

Президент Готель

MBA Field

Українська асоціація управління проектами

Web-студія «BRAINLAB»

Центр Фінансової Медіації

Журнал «Дистрибуція і

логістика»

Logist.FM