ДРУГА ВСЕУКРАЇНСЬКА КАЙДЗЕН-КОНФЕРЕНЦІЯ

Шановні колеги!

КАЙДЗЕН Клуб в Україні запрошує вас взяти участь у Другій всеукраїнській КАЙДЗЕН-конференції «Ощадливе виробництво – відкриваємо нові горизонти». Конференція буде проходити 12-13 листопада 2015 року  в Президент Готелі за підтримки Посольства Японії в Україні, Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA), Українсько-Японського Центру НТУУ "КПІ", японських компаній та української бізнес-спільноти.

 

Цього року КАЙДЗЕН-конференція значно розширює географію країн-учасників і об'єднує в своїх рамках представників з України, а також з інших країн. Головна мета конференції –  відкрити перед учасниками нові підходи ведення бізнесу в Україні та за її межами у період економічної нестабільності в країні. Другий день конференції буде повністю присвячений обговоренням і командній роботі учасників, в ході якої вони спільно шукатимуть вирішення важливих для компанії питань і нових можливостей щодо впровадження японського стилю менеджменту в їхніх компаніях. 

 

Окрім ділової частини ми підготуємо для вас воістину японську атмосферу КАЙДЗЕН-конференції. Під час перерв ви зможете відвідати куточок японської культури, а після закриття конференції на вас чекає майстер-клас з приготування одної з традиційних страв країни висхідного сонця.

 

Коли правильно обраний шлях, то вже не ви йдете по ньому, а шлях веде вас!

                    Постійного вам вдосконалення і до зустрічі на Другій всеукраїнській КАЙДЗЕН-конференції       12 - 13 листопада 2015р.!

З повагою,

Команда КАЙДЗЕН Клубу