ПЕРША ВСЕУКРАЇНСЬКА КАЙДЗЕН-КОНФЕРЕНЦІЯ

ОЩАДЛИВЕ ВИРОБНИЦТВО - ДОСЯГАЄМО УСПІХУ ПО-ЯПОНСЬКИ

Організатори

 

 

 

КАЙДЗЕН КЛУБ В УКРАЇНІ

 

Місія KАЙДЗЕН Клубу в Україні полягає в поширенні філософії і практики KАЙДЗЕН серед представників українського бізнесу, органів державного управління та громадських організацій.

 

KAЙДЗЕН Клуб в Україні об'єднує управлінців, які прагнуть розвивати співробітництво і впроваджувати технології та методи KAЙДЗЕН в роботу своїх підприємств і організацій, а також через їх взаємодію по всій Україні, розвиток людських ресурсів, взаємний обмін досвідом та використання кращих практик управління.

 

Підтримка управлінців, підприємств та організацій, які будуть впроваджувати або вже використовують технології постійного вдосконалення, відбувається шляхом проведення семінарів, тренінгів, консультацій, публікацій відповідних матеріалів, а також організації навчальних KAЙДЗЕН турів на підприємства Японії та України.

 

 

ЗА ПІДТРИМКИ 

 

УКРАЇНСЬКО-ЯПОНСЬКИЙ ЦЕНТР НТУУ «КПІ»


Проект "Українсько-Японський Центр" (UAJC) почав свою діяльність у травні 2006 року на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (НТУУ «КПІ»).


З метою поглибити взаєморозуміння та поліпшення дружніх зв'язків між Японією та Україною, Центр реалізує Програму знайомства з японською культурою та мовні курси, проводяться різні заходи, відкрита бібліотека, в якій надаються різноманітні інформаційні послуги.