ПЕРША ВСЕУКРАЇНСЬКА КАЙДЗЕН-КОНФЕРЕНЦІЯ

ОЩАДЛИВЕ ВИРОБНИЦТВО - ДОСЯГАЄМО УСПІХУ ПО-ЯПОНСЬКИ

Шановні колеги!

КАЙДЗЕН Клуб в Україні запрошує вас взяти участь у Першій всеукраїнській КАЙДЗЕН-конференції «Ощадливе виробництво – досягаємо  успіху по-японськи», яка проходитиме 12-13 листопада 2014 року в Міжнародному інституті менеджменту МІМ-Київ. Конференція проходитиме за підтримки Українсько-Японського Центру НТУУ «КПІ».

 

Головна наша ідея – відкрити перед учасниками конференції нові горизонти з вибору інструментів для вирішення поточних проблем у сфері виробництва та менеджменту, а також для реалізації на підприємствах сучасних бізнес-моделей у галузі управління персоналом, вдосконалення та наладки технологічних процесів.

 

Ми надамо учасникам конференції практичні приклади розв'язання типових проблем на успішних українських підприємствах. А також покажемо, як впровадження інструментів Ощадливого виробництва може допомогти підвищити конкурентоспроможність та оптимізувати виробництво.

 

Крім ділової частини конференції ми вам запропонуємо глибше перейнятися духом Японії, адже основи Ощадливого виробництва виходять саме з цієї країни. Кожен учасник зможе ближче познайомитися з японською культурою на японському куточку, побувати на майстер-класі японської традиційної кухні від майстра країни висхідного сонця. По закінченню конференції пройде розіграш цінних та корисних призів і далі кожен зможе продовжити спілкування з колегами і новими знайомими в неформальній обстановці після закриття конференції.

 

У процесі глобалізації світ змінюється постійно і якщо сьогодні ви будете робити те, що інші не хочуть, тоді завтра будете жити так, як інші не можуть!

 

Постійних вам поліпшень і до зустрічі на Першій всеукраїнській КАЙДЗЕН-конференції 12 - 13 листопада 2014р.!

 

З повагою,

Команда КАЙДЗЕН Клубу